telefon: 604 798 444, oraz 602 221 361
email: luxus@limuzyna.travel.pl

limuzyny limuzyny radom wynajem limuzyn radom

Wynajem limuzyn RadomLuksusowa limuzyna, z barkiem i wygodnym wyposażeniem nie musi być dostępna wyłącznie dla bogaczy! Luxus Travel zapewni takie udogodnienia każdemu klientowi na terenie Radomia. Świadczymy wynajem luksusowych, zapierających dech w piersiach limuzyn.

Auto wielkości takiej, że można by zrobić w nim imprezę dla kilku lub kilkunastu osób, prowadzone przez elegancko ubranego, przystojnego kierowcę to nie tylko mrzonka i coś nieosiągalnego dla przeciętnego człowieka. Korzystając z usług wynajmu limuzyn naszej firmy, dostanie to każdy, kto zdecyduje się na ten ruch. Państwo młodzi zajadą ekskluzywnym pojazdem pod kościół w dniu ślubu, solenizant dojedzie na swoją imprezę urodzinową lub wsiądą do niego goście zmierzający na ważne spotkanie biznesowe. Nasze pojazdy oraz prowadzący je kierowcy są w stanie zaimponować każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi.

Jeśli poszukują Państwo firmy oferującej wynajem limuzyn na terenie Radomia, jesteśmy idealnym wyborem. Warto nam zaufać i doświadczyć naszego profesjonalizmu – zapraszamy!Luxus Travel, ul. Podczaszyńskiego 18, 01-867 Warszawa, tel 0 604 798 444, email:luxus@limuzyna.travel.pl

07-410 Ostrołęka ul. Przemysłowa 1, tel 602 221 361

Limuzyny Warszawa | Limuzyny Łódź | Limuzyny Radom | Limuzyny Olsztyn | Limuzyny Białystok | Limuzyny Ostrołęka